Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Jak se dostanete do Amsterdamu?

prirucna-batozka-kupena-f.jpg

Amsterdam patří k nejnavštěvovanějším evropským městům. Do Amsterdamu se můžete dostat letadlem, vlakem, autobusem nebo i vlastním autem.

LETADLO

Letecky se dopravíte na amsterdamské letiště Schiphol. Je to čtvrté největší letiště v Evropě, za rok odbaví přibližně 40 milionů cestujících. Letiště se nachází cca 12 km od centra města. Toto letiště je nejníže postaveným letištěm na světě, protože se nachází v průměru čtyři metry pod hladinou nedalekého moře.

Z Prahy se do Amsterdamu můžete přepravit  s leteckou společností Czech Airlines, easyJet nebo KLM.

 

AUTOBUS

Autobusem z Prahy se do Amsterdamu dostanete přibližně za 14 hodin.  Z Prahy do Amsterdamu jezdí např. společnost Student Agency nebo Eurolines.

 

 VLAK

Můžete využít přímého každodenního spojení Praha - Amsterdam. Vlak EuroNight 456 Phoenix odjíždí z Prahy hl.n. v 18.29 hod. a přijíždí do stanice Amsterdam Centraal následující den v 9.59 hod. Nebo můžete využít i spojení s přestupem.

 

 AUTO

Do Amsterdamu se můžete vypravit i autem. Nejjednodušší cesta je z Čech přes Rozvadov, dále přes Norimberg, Wurzburg, Frankfurt, Kolín nad Rýnem, Ultrech a poté na Amsterdam. Z Prahy do Amsterdamu je to kolem 950 km. V Amsterdamu je problém s parkováním, je zde málo parkovacích míst a jsou dost drahá.

 

Uvedené informace mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

 

Vyberte si levné letenky do Amsterdamu:« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent